Zapraszamy do kontaktu

Dane kontaktowe

Lokalizacja

Spacer 3D

Formularz kontaktowy

  Rolety Tczew do domu i mieszkania

  Rolety pełnią w oknach bardzo ważne funkcje i nie chodzi tylko o poprawę estetyki czy przeciwdziałanie nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń, ale też zapewnienie odpowiedniego poziomu prywatności. Roleta będąca jednym z najbardziej widocznych elementów wystroju mieszkania i domu musi pasować do całej aranżacji, a wykonana na wymiar będzie idealnie dekorowała wnętrze.

  Rolltex – producent rolet i żaluzji w Tczewie

  Producent rolet i żaluzji okiennych firma Rolltex specjalizuje się w wytwarzaniu i montażu różnego rodzaju osłon okiennych. Dostarczamy klientom doskonałej jakości produkty łączące w sobie nie tylko wysokie walory estetyczne, ale też funkcjonalność i wytrzymałość. Oferta naszej firmy jest skierowana do mieszkańców Tczewa, Stargardu Gdańskiego i okolic. Oferujemy pomiar, montaż oraz przygotowanie rolet, moskitier, markiz, żaluzji i innych osłon pod wymiar, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na indywidualne potrzeby Klientów.

  Rodzaje rolet – czym się różnią i które wybrać?

  Roleta niejedno ma imię. Tym określeniem można nazwać różne rodzaje osłon okiennych, zarówno te wewnętrzne, jak i zewnętrzne. W ofercie naszej firmy znajdują się wszystkie rodzaje osłon pozwalające ograniczyć nagrzewanie się lub nadmierne wychładzanie wnętrz.

  • Rolety wewnętrzne – w tej kategorii wyróżniamy modele rolet stosowane wewnątrz pomieszczeń, czyli modele klasyczne, w kasecie, rolety rzymskie, dzień-noc i plisy.
  • Rolety zewnętrzne – do tej grupy należą wytrzymałe rolety antywłamaniowe i barierowe chroniące wnętrza przed utratą lub zyskami ciepła, a także zabezpieczające je przed nadmiernym nasłonecznieniem.
  • Rolety dzień-noc – są jednymi z najpopularniejszych osłon stosowanych w oknach. Rolety dzień-noc są rozwiązaniami dwuwarstwowymi, w których jedna warstwa przesuwa się względem drugiej i umożliwia dowolne regulowanie ilości światła słonecznego wpadającego do wewnątrz.
  • Rolety wolnowiszące – to najtańsze i najprostsze rolety montowane na ramach okiennych przy użyciu specjalnych zaczepów.
  • Rolety w kasecie – wyglądają niczym wolnowiszące, ale tkanina zwija się w kasetę umieszczoną w górnej części szyby. Takie modele wyglądają estetycznie i chronią materiał przed zakurzeniem.
  • Rolety rzymskie – tradycyjne rolety przypominające firanki popularne w krajach śródziemnomorskich. Rzymskie rolety są wykonane z miękkiej tkaniny, która tworzy ozdobne fałdy w górnej części okna.
  • Żaluzje – rodzaj osłony przeciwsłonecznej wykonanej z aluminium lub drewna bambusowego.
  • Plisy – rolety przesuwane, którymi można zacieniać szybę od góry, od dołu, w środkowej części lub w całości.
  • Markizy – specyficzna kategoria osłon okiennych montowanych na zewnątrz budynku i rozwijanych na specjalnych prowadnicach. Markizy są przeznaczone do zacieniania okna i przestrzeni przed nim. 
  • Moskitiera – osłona przeciw owadom w postaci drobnej siatki montowana na ramie okiennej.

  Rolety na wymiar – wysoka jakość, idealne dopasowanie

  Jeśli okna w domu lub mieszkaniu mają standardowe wymiary, większość osób kupuje gotowe rolety, moskitiery, plisy i żaluzje w popularnych marketach budowlanych, ale gdy okna mają nietypową wielkość lub marzeniem kupującego są oryginalne osłony, najlepiej zamówić je na wymiar. Wbrew pozorom zakup rolet pod wymiar nie jest dużo droższy, niż zaopatrzenie się w gotowe rozwiązania, natomiast pozwala spełnić bardzo wyśrubowane oczekiwania tak pod względem podstawowych parametrów, jak i rodzaju czy jakości tkaniny. Jako producent rolet i żaluzji doskonale rozumiemy potrzeby Klientów oczekujących niestandardowych rozwiązań i jesteśmy w stanie sprostać nawet tym najoryginalniejszym pomysłom, dostarczając produkty skrojone na miarę indywidualnych potrzeb.

  Montaż rolet w Tczewie i okolicach

  Zapewniamy profesjonalny montaż gotowych rolet i moskitier u Klienta. Staranność montażu osłon okiennych jest naszym zdaniem równie ważna, co jakość ich wykonania. Precyzyjna instalacja uwzględniająca cechy konkretnego produktu gwarantuje płynne opuszczanie i podnoszenie rolet, a to przedłuża ich żywotność.