Firany i zasłony do każdego domu

Aranżacja wnętrz jest bez wątpienia najprzyjemniejszym etapem każdego remontu, ale też miłym zwieńczeniem czasochłonnej budowy nowego domu. Wybór odpowiednich firan i zasłon stanowi swego rodzaju „kropkę nad i” w wystroju każdego pomieszczenia. Piękna firana i dobrze dobrana zasłona wpływają na ostateczny wygląd wnętrza.

Firanka to nie tylko element dekoracyjny, ale też sposób na zapewnienie sobie większej prywatności w domu lub mieszkaniu. Tkanina firany lub zasłony przesłania okno i ukrywa wnętrze przed ciekawskimi spojrzeniami, a przy tym podkreśla wystrój pomieszczenia. Delikatny materiał firanki przepuszcza odpowiednio dużą ilość światła słonecznego, a przy tym rozjaśnia optycznie wnętrze. Zacieniająca zasłona ogranicza dostęp promieni słonecznych i pozwala stworzyć w pomieszczeniu przyjemny klimat. Atrakcyjna aranżacja okna wzbogaca wystrój wnętrza, wieńczy go i sprawia, że pomieszczenie staje się przytulne. Dekoracja okna w znaczącym stopniu wpływa na wygląd pomieszczenia, gdyż można ją dowolnie modyfikować w zależności od okazji czy pory roku.

Atrakcyjna aranżacja okna w każdym stylu

Szeroka oferta firmy Rolltex umożliwia dobór elementów wystroju wnętrza idealnie dopasowanych do wybranego stylu aranżacji. Każdy nasz Klient z Gdańska, Gdyni, Sopotu lub ościennych miejscowości może skorzystać z profesjonalnej porady i pomocy w doborze odpowiednich produktów. Oferujemy firany i zasłony na wymiar – idealne na każdy karnisz i do każdego domu. Uzupełnieniem aranżacji okna z firankami i zasłonami może być też odpowiednia roleta – dzień & noc, rzymska lub plisowana. W ofercie naszej firmy znajdują się różnego rodzaju produkty:

  • firanki gładkie, wzorzyste, gipiurowe, panelowe, na przelotkach i na taśmie;
  • zasłony gładkie, zacieniające, wzorzyste, na przelotkach i na taśmie, tarasowe oraz sznurkowe;
  • produkty na wymiar w systemie wave, z haczykami microflex do szyn i karniszy, a także karnisze, koła i tunele do tradycyjnych karniszy.

Zasłony i firany dopasowane do Twojego wnętrza

Zasłony oraz firany możemy wykonać w różnych modelach szycia, dobieranych w zależności od potrzeb:

  • Jeżeli nie posiadasz listwy maskującej to system Microflex jest wyborem dla Ciebie! Tkanina uszyta jest w taki sposób, że po zasłonięciu całkowicie przysłania szynę, po której się porusza. Dzięki równym upięciom w górnej części tkanina jest zawsze równo ułożona.
  • Z kolei jeżeli preferujesz bardziej dekoracyjne rozwiązania, tkanina uszyta w systemie Wave układa się w głęboką fale, równą na całej długości tkaniny.
  • Natomiast jeżeli stawiasz na klasykę, znajdziesz również w naszej ofercie zasłony i firany szyte na kołach do tradycyjnych karniszy.

Firanki i rolety na wymiar

Oferujemy przygotowanie firan i zasłon pod wymiar, dzięki czemu wystrój okna będzie perfekcyjny w każdym calu. Szycie na wymiar umożliwia spełnienie konkretnych potrzeb i sprostanie indywidualnym preferencjom każdego Klienta. Zasłonki i firanki na wymiar sprawdzają się szczególnie w dużych oknach, w których materiał ma sięgać od sufitu aż do podłogi, a także na oknach o niestandardowych wymiarach.

Montaż: inwazyjnie w świetle szyby, inwazyjnie nawierzchniowo, nawierzchniowo bezinwazyjnie

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami