Firany i zasłony do każdego domu

Aranżacja wnętrz jest bez wątpienia najprzyjemniejszym etapem każdego remontu, ale też miłym zwieńczeniem czasochłonnej budowy nowego domu. Wybór odpowiednich firan i zasłon stanowi swego rodzaju „kropkę nad i” w wystroju każdego pomieszczenia. Piękna firana i dobrze dobrana zasłona wpływają na ostateczny wygląd wnętrza.

Firanka to nie tylko element dekoracyjny, ale też sposób na zapewnienie sobie większej prywatności w domu lub mieszkaniu. Tkanina firany lub zasłony przesłania okno i ukrywa wnętrze przed ciekawskimi spojrzeniami, a przy tym podkreśla wystrój pomieszczenia. Delikatny materiał firanki przepuszcza odpowiednio dużą ilość światła słonecznego, a przy tym rozjaśnia optycznie wnętrze. Zacieniająca zasłona ogranicza dostęp promieni słonecznych i pozwala stworzyć w pomieszczeniu przyjemny klimat. Atrakcyjna aranżacja okna wzbogaca wystrój wnętrza, wieńczy go i sprawia, że pomieszczenie staje się przytulne. Dekoracja okna w znaczącym stopniu wpływa na wygląd pomieszczenia, gdyż można ją dowolnie modyfikować w zależności od okazji czy pory roku. Swoisty okienny outfit może się zmieniać w związku z celebracją świąt czy ważnych uroczystości rodzinnych.

Atrakcyjna aranżacja okna w każdym stylu

Szeroka oferta firmy Rolltex umożliwia dobór elementów wystroju wnętrza idealnie dopasowanych do wybranego stylu aranżacji. Każdy nasz Klient z Gdańska, Gdyni, Sopotu lub ościennych miejscowości może skorzystać z profesjonalnej porady i pomocy w doborze odpowiednich produktów. Oferujemy firany i zasłony na wymiar – idealne na każdy karnisz i do każdego domu. Uzupełnieniem aranżacji okna z firankami i zasłonami może być też odpowiednia roleta – dzień & noc, rzymska lub plisowana. W ofercie naszej firmy znajdują się różnego rodzaju produkty:

  • firanki gładkie, wzorzyste, gipiurowe, panelowe, na przelotkach i na taśmie;
  • zasłony gładkie, zacieniające, wzorzyste, na przelotkach i na taśmie, tarasowe oraz sznurkowe;
  • produkty na wymiar w systemie wave, z haczykami microflex do szyn i karniszy, a także karnisze, koła i tunele do tradycyjnych karniszy.

Firanki i rolety na wymiar

Oferujemy przygotowanie firan i zasłon pod wymiar, dzięki czemu wystrój okna będzie perfekcyjny w każdym calu. Szycie na wymiar umożliwia spełnienie konkretnych potrzeb i sprostanie indywidualnym preferencjom każdego Klienta. Zasłonki i firanki na wymiar sprawdzają się szczególnie w dużych oknach, w których materiał ma sięgać od sufitu aż do podłogi, a także na oknach o niestandardowych wymiarach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firan i zasłon firmy Rolltex i do kontaktu – chętnie pomożemy i doradzimy.