ROLETY DZIEŃ & NOC

Rolety Dzień & Noc są bardzo funkcjonalnym systemem dekoracji i zaciemniania okien. System charakteryzuje się podwójnie prowadzonym materiałem w poziome paski. W ciągu dnia roleta delikatnie zaciemnia wnętrze, w nocy szczelnie zasłania okno. Roleta w systemie B 3 montowana jest na haczykach bezpośrednio na skrzydło okna w sposób bezinwazyjny lub przykręcana na klipach do ściany bądź wnęki okiennej. Istnieje także możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego.

B 27

Rolety Dzień & Noc są bardzo funkcjonalnym systemem dekoracji i zaciemniania okien. System charakteryzuje się podwójnie prowadzonym materiałem w poziome paski. W ciągu dnia roleta delikatnie zaciemnia wnętrze, w nocy szczelnie zasłania okno. System Dzień & Noc B 27 wyposażony jest w aluminiową kasetę. Stosowany jest do dużych okien. Roletę można zamontować do ściany, sufitu lub wnęki okiennej za pomocą specjalnych klipów.


B 39 / B 49

Rolety Dzień & Noc są bardzo funkcjonalnym systemem dekoracji i zaciemniania okien. System charakteryzuje się podwójnie prowadzonym materiałem w poziome paski. W ciągu dnia roleta delikatnie zaciemnia wnętrze, w nocy szczelnie zasłania okno.
Roleta w systemie Dzień & Noc B 39 wyposażona jest w kasetę oraz przestrzenne prowadnice. Montażu dokonujemy bez jakiejkolwiek mechanicznej ingerencji. Kaseta oraz prowadnice przyklejane są na taśmie dwustronnej do ramy okiennej.
System Dzień & Noc B 49 różni się od B 39 tylko wielkością kasety. Stosowany jest do niższych okien.

MGS

Rolety Dzień & Noc są bardzo funkcjonalnym systemem dekoracji i zaciemniania okien. System charakteryzuje się podwójnie prowadzonym materiałem w poziome paski.
W ciągu dnia roleta delikatnie zaciemnia wnętrze, w nocy szczelnie zasłania okno.
Rolety w systemie Dzień & Noc MGS przystosowane są do montażu na większych połaciach otworów okiennych lub drzwiowych.
Roleta montowana jest do ściany, sufitu lub wnęki okiennej za pomocą specjalnych klipów.